Ekofarma Važec

Jahňacie mäso

Na ekofarme Važec sa venujeme produkcii a predaju najkvalitnejšieho bio mäsa. Naším cieľom je prinášať vám len to najlepšie – čisté a chutné teľacie a jahňacie mäso z udržateľného chovu. Naša tradícia siaha až do čias, keď sa Slováci spoliehali na svoju vlastnú prácu a kvalitné potraviny boli samozrejmosťou. Dnes vám prinášame tú istú kvalitu, ktorú naši predkovia ocenili – čerstvé, bez umelých prísad a prirodzené. Sme hrdí na našu ekofarmu v oblasti Važca, kde sa náš dobytok a jahňatá voľne pasú na rozsiahlych pastvinách. Udržateľný chov a starostlivosť o zvieratá sú pre nás kľúčové, preto môžeme zaručiť, že naše mäso je nielen vynikajúcej kvality, ale aj v súlade s prírodou.

 

V našej ponuke nájdete nielen celé jahňatá, ale aj ich polovice, aby sme vyhoveli vašim potrebám. Každé celé jahňa váži približne 7 kg kvalitného mäsa. Ak si želáte zabezpečiť svoje zásoby, stačí vyplniť jednoduchý objednávkový formulár nižšie. Vyberte si preferovaný dátum a miesto vyzdvihnutia a my sa postaráme o zvyšok.

 

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, preto garantujeme, že naše jahňacie mäso z udržateľného chovu vás poteší nielen svojou chuťou, ale aj pôvodom. Podporujeme lokálnu produkciu a staráme sa o to, aby naše mäso bolo skutočne výnimočné.

 

Doprajte si tú pravú chuť minulosti s dôrazom na kvalitu pre dnešný deň. Objednajte si naše jahňacie mäso ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý robí ekofarmu Važec jedinečnou vo svete kvalitného mäsa.

 

Vaše objednávky si môžete posielať znovu od 9.9. 2023 vždy v pondelok do 13:00 a vyzdvihnúť vždy v štvrtok len v našej predajni vo Važci alebo v Bistre Beňovský v Poprade. Rozvoz po Slovensku zatiaľ nie je možný. 

 

Cena za kilo v mäsa je 11,77  EUR s DPH.

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR